5 هک برتر بازی PUBG Mobile که بایستی از آنان آگاه باشید!

هک پابجی موبایل
شناسه خبر: 3213
بازدید: 30

بازی Rockstar با دادن دور میلیون ها دلار از در بازی پول نقد بیش از چند ماه گذشته بسیار سخاوتمندانه بوده است، به ویژه برای گیمرهای PS4. با این حال ، این شرکت از بازیکنانی که سو استفاده می کنند و از اشکالات موجود در بازی بهره می برند راضی نیست(گلیچ). بازیکنانی که از اشکالات معروف گاراژ استفاده کرده اند اکنون حساب خود را به روز اول بازنشانی کرده اند(ریست شده است).

مجازات بازنشانی حساب همه چیز از جمله پول ، پیشرفت سطح و وسایل نقلیه را از حساب های سو explore استفاده از این اشکال پاک می کند. حتی اگر Rockstar این حساب ها را Ban نکرده است ، این شرکت قبلاً این اقدام شدید را در مورد بازیکنانی که از این اشکال سود می برند ، در نظر گرفته است. حتی حساب هایی با قدمت هفت سال نیز به یک سطح دردناک بازنشانی شده اند. این حرکت از Rockstar Games مورد استقبال بسیاری از قرار نگرفته است GTA Online بازیکنان، زیرا افراد ناراحت قسم می خورند که دیگر هرگز به بازی باز نخواهند گشت. 

ویدئوهای YouTube که نشان می دهد چطور می توان از نقص پول در بازی استفاده کرد ، از Take-Two Interactive نیز اخطار کپی رایت دریافت کرده و منجر به حذف این فیلم ها شده است. 

همچنین ببینید: چیت gta online

اشکال بدنام سو استفاده از پول در این بازی با داشتن گرانترین مدیر عامل دفتر و داشتن اسلات های شش و هفت رایگان برای خرید یک آپارتمان یا گاراژ انجام شد. سپس بازیکنان می توانند منوی Creator را دستکاری کرده و ویژگی های خاصی را خریداری کنند و در عرض چند دقیقه به راحتی می توانند دو میلیون دلار در بازی خالص کنند. 

از آنجا که موفقیت در GTA Online عمدتا به درآمد و هزینه های نقدی بستگی دارد ، متعادل نگه داشتن مکانیک پول برای توسعه دهنده بسیار مهم است. عدم حفظ این تعادل مهم می تواند به راحتی تجربه را خراب کند. اگرچه Rockstar حساب هایی را که از گلیچ پول استفاده کرده اند ، ریست شده است ، اما هنوز مشخص نیست که این بهره برداری چه تاثیری بر اقتصاد بازی داشته است. 

Grand Theft Auto Online در PC ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 و Xbox One در دسترس است. این بازی همچنین قرار است در سال 2021 از طریق PS5 و Xbox Series X راه اندازی شود.

 

راک استار اکانت هایی که گلیچ زده اند را ری ست کرد!
1 از 1 رای
راک استار اکانت هایی که گلیچ زده اند را ری ست کرد!