5 هک برتر بازی PUBG Mobile که بایستی از آنان آگاه باشید!

هک پابجی موبایل
معرفی و آموزش بازی Amoung Us (بین ما) + ویدئو
شناسه خبر: 3438
بازدید: 73

امانگ اس (among us) یا به فارسی (بین ما) گیم انتخابی زتاگیم یک گیم انلاین به سبک کاراگاهی.سروایور و فان هستش که در سال 2018 توسط یک استودیو InnerSloth ساخته شد . این بازی به علت امکانات کم فقط 3 نفر رو داشت که روش کار میکردن. این گیم در سال عرضه به شهرت نرسید و شناخته نشد ولی در اوایل سال 2020 با بهبود هایی که در ان به وجود امده بود با قدرت ظاهر شد و با تبلیغات استریمر ها و یوتیوبر ها شناخته شد و به شهرت رسید ( هرچند اپدیت های بازی که باعث شد بهبود پیدا کنه هم بی تاثیر نبود چون فضایی اولیه و اصلی بازی بسیار کم کیفیت و زننده بود. اپدیت های این گیم انقدر به ان کمک کرد که از استیم نمره 10. از اپل استور نمره 4.5 از 5 و در گوگل پلی نمره 4.5 از 5 گرفت.)

آموزش بازی amoung us

شروع امانگ اس (among us)

بازی Among Us در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های اندروید، آیفون و ویندوز منتشر شد و بعد از گذشت دو سال سکوت نسبی از زمان عرضه، ناگهان آنچنان سر و صدایی به پا کرد که علاوه‌بر توییچ، دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند TikTok و یوتیوب را نیز شدیدا تحت تاثیر خود قرار داد.طبق اطلاعات منتشر شده در سایت Number 13 بازی Among Us در سال ۲۰۱۸ میلادی تنها حدود ۵۰ تا ۱۰۰ بازیکن هم زمان داشته است؛ اما در سال ۲۰۲۰ میلادی و در هفته‌ی اول ماه سپتامبر، این اعداد به طرز باور نکردنی به چیزی حدود یک و نیم میلیون بازیکن همزمان افزایش پیدا کرد.

استریمر ها در امانگ اس (among us)

همچنین نمی‌توان تاثیر استریم‌های اشخاص مهمی مانند الکسندریا اوکاسیو کورتز و الهان عمر عضو‌های مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا را در بازی امانگ اس نادیده گرفت. طبق اطلاعات منتشر شده در سایت Forbes استریم بازی مشترک الکسندریا اوکاسیو کورتز و الهان عمر با چندین استریمر دیگر در Among Us حدود ۷۰۰ هزار بیننده داشته است.

به‌طور کلی از این آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که استریمر‌ها تا چه حد می‌توانند در زمینه‌ی تبلیغات و نشان دادن پتانسیل‌های یک بازی، قدرتمند ظاهر شوند؛ طوری که به سختی می‌توان آن را با دیگر تبلیغات‌های اینترنتی مقایسه کرد. اما بد نیست که به این نکته هم توجه کنیم که اگر Among Us دارای چنین پتانسیل و جریان پذیری بالایی نبود، قطعا نمی‌توانست تا این حد مورد توجه قرار بگیرد.

تریلر بازی amoung us:

علت های دیگر محبوب شدن امانگ اس (among us)

پذیرش ساده‌ی بازیکنان از هر طیفی، یکی از مهم‌ترین دلایل مُسری بودن بازی امانگ اس است. به بیانی ساده‌تر می‌توان گفت که بازی از شما انتظار پیشینه یا مهارت خاصی در حوزه‌ی ویدیو گیم ندارد و همان‌طور که از سبک بازی نیز مشخص است، تنها تعامل یا روابط اجتماعی است که در Among Us حرف اول را می‌زند. تمام رفتارها و واکنش‌های شما می‌تواند به‌نوعی باعث پیروزی یا شکست شما شوند. حتی این‌گونه می‌توان توصیف کرد که بازیکنان در Among Us باید مدام رفتارهای یک‌دیگر را قضاوت کنند و اهمیتی ندارد که بازیکنی بسیار فعال است یا اصلا واکنشی نشان نمی‌دهد، درهرصورت باز هم قضاوت شدن توسط بازیکنان دیگر امری اجتناب ناپذیر است.

تنها باید سعی کنید تا نسبت به هر یک از اتفاقات رخ داده، مناسب‌ترین واکنش را از خود بروز دهید. چه یکی از خائنین باشید و چه از خدمه، اگر مورد اتهام یا سوءظنِ دیگران قرار بگیرید، هیچ راهی جز گفت و گو برای اثبات بی گناهی خود ندارید. این میزان از حساسیت در تعامل می‌تواند هر دفعه باعث رخ دادن یک سناریوی تازه در بازی شود و به‌نوعی هر بار شما را غافلگیر می‌کند.

 

 

 

معرفی بازی Among Us (بین ما) + ویدئو
1 از 1 رای
معرفی بازی Among Us (بین ما) + ویدئو