5 هک برتر بازی PUBG Mobile که بایستی از آنان آگاه باشید!

هک پابجی موبایل
شناسه خبر: 3207
بازدید: 85

سلام خدمت همراهان همیشگی زتاگیم در این پست ما قصد داریم به شما بگیم چجوری در GTA Online از بن شدن جلوگیری کنید حتی درحالی که دارید از چیت استفاده میکنید پس تا اخر این پست با ما همراه باشید.

 

توهین یا تهدید نکردن دیگران

چون که در بازی امکان داره که هر اتفاقی بیوفته شما باید خونسردی خودتون رو حفظ کنید ولی این مورد زیاد توسط ایرانیان یا پلیر های عادی اتفاق نمیوفته چون که از ویس چت بازی استفاده نمیکنن و زیاد تو بازی چت نمیکنن که با بقیه دعواشون بشه ولی شما باید خونسردی خودتون رو حفظ کنید و مراقب باشید به پلیر ها توهین نکنید چون به خاطر مزاحمت برای انها میتونن ریپورتتون کنن و اتفاق میتونه حتی برای اکانت استیمتون بیوفته و باعث بسته شدن اکانتتون بشه پس مراقب این اتفاق باشید چون به قیمت اکانتتون تموم میشه.

استفاده نکردن چیتتون به صورت علنی و برای اذیت کردن دیگران

درواقع استفاده کردن از چیت به صورت زیاد برای اکانت شما بسیار خطرناک هستش مثلا شما یه چیت دارید با قابلیت اد مانی. اگه زیاد از این قابلیت استفاده کنید اکانتتون بن میشه و مقصر 100 درصد این قضیه خودتون هستید و کسانی که چیت رو به فروش گذاشتن و ساختن مسئولیتی در قبال اکانت شما به این صورت نداره و اگه شما از چیتتون برای فریز کردن اشخاص و یا کشتن اونها استفاده کنمید اونها شما رو ریپورت میکنن و اگه نفهمن اسم شما چیه لابی رو ریپورت میکنن که اینجوری راک استار به مشاهده فعالیت های اشخاص درون لابی میپردازه و شما رو حتما پیدا میکنه برای اینکه بفهمید چیت دقیقا چی هستش میتونید روی این لینک کلید کنید و به پست چیت چیست؟ ما برید و از انواع چیت با خبر بشید.

همچنین بخوانید: خرید چیت gta v

استفاده نکردن از گلیچ ها

دروافع استفاده از گلیچ ها حتی از چیت ها خطرناک تر هستن چون چیت توسط هکر ها ساخته میشود اما گلیچ از یه باگ نرم افزاری به وجود میاد که راک استار راحت تر میتونه جلوش رو بگیره و کسانی که از گلیچ ها استفاده میکنن یا با بن شدن اکانتشون و یا با یه اخطار و ریست شدن اکانتشون مواجه میشن مثل اقدامی که راک استار در 2 ماه گذشته رو گلیچ های کازینو خود انجام داد و تعداد زیادی یوزر رو بن کرد میتونید اطلاعات بیشتر در این باره رو در سایت پلیر وان بخونید.

استفاده نکردن از روش های دروغین گرفتن شارک کارت

درواقع بعضی از سایت ها و اکانت ها که توسط افراد سودجو ساخته شده اند با دادن کد های شارک کارت دروغین به شما و روش های بسیار مسخره و دروغین باعث بن شدن اکانت شما میشوند که این کار برای انها درامد و سود است و برای شما ضرر پس همیشه مراقب این افراد باشید. خرید شارک کارت راک استار فقط از طریق درگاه راک استار امکان پذیر است و اگر شما حساب بانکی بین المللی ندارید میتونید به سایت های تحت تایید دولت و درگاه های بانکیامن مراجع کنید و صاحب شارک کارد شوید.

 

چگونه در GTA Online از بن شدن جلوگیری کنیم ( حتی با چیت)
1 از 1 رای
چگونه در GTA Online از بن شدن جلوگیری کنیم ( حتی با چیت)